Vücut Bakımı

vücut bakımı

Güneş vücuda enerji verip canlandırırken, diğer taraftan da aşırı güneş altında kalan cildi kalınlaştırır ve nemini kaybetmesine yol açar. Yoğun vücut nemlendiricileri ve düzenli peeling kullanımı bu olumsuz etkileri azaltır. Ama yine de cildimizi tümüyle koruyamaz. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için özel bakımlar gerekir.

Önce uzmanların vücudumuza uygulayacağı tuz içeren ince peeling uygulamasından sonra vücut cildiniz temizlendikten sonra sauna da 15 dk gözeneklerin açılması sağlanıyor. Daha sonra 15 dk’lık bir jet duş masajı, ardından aroma terapi yağlarla yapılan farklı masaj teknikleri ve sıcak taşlarla uyum içerisinde yapılan masaj, vücudun rahatlamasını ve enerji dengesinin yeniden kurulmasını sağlıyor.

Vücut Analizi

Vücudumuzun yapı taşları olan yağ, su, kemik, kas değerleri insanlarda normal olarak belirli oranlardadır. Çeşitli problemlere bağlı olarak bu bileşenler arasındaki oranlar değişebilir ve vücut deformasyonu ile seyreden çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu nedenle kişinin doku bileşen durumlarının saptanarak sağlıklı doku düzeyleri hakkında fikir sahibi olmak, olası beden ihtiyaçlarını saptamak ve yapılacak terapileri belirlemek için vücut analizleri son derece faydalıdır. Basit ve elektriksel bir yöntem olup birkaç dakika içerisinde sonuç alınmaktadır.

pornocu