Cilt Bakımı

cilt bakımı

Yüzünüz dikkati çeken en önemli yerlerinizden birisidir. Havayla ve güneşle doğrudan teması olan yüzünüze ayrı bir önem vermeniz gerekir. Yüz güzelliğinin en önemli noktası pürüzsüz, duru ve sağlıklı bir cilttir. Bu nedenle yüzünüze bilinçli ve düzenli bakım yapmalı, doğru kozmetik ürünü kullanmalı ve bu işin uzmanı olan güvenilir enstitülerden yardım almalısınız.

Cildi derinlemesine nemlendirmek için yoğun aktifler içeren konstreler veya serumlar uygun olur. Bu ürünler cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve böylece cildin dolgunlaşmasını ve normal fonksiyonlarını yerine getirebilmesini sağlar. Cildin uygun nem oranına ulaşması için yoğun bakım ürünlerinin kullanımına 7-30 gün arasında devam edilmelidir.

Cilt Analizi

Cildin yağ, nem, elastikiyet, pH değerleri teknolojik olarak ölçülür, cilt yüzeyindeki anormal görüntüler ve dereceleri saptanır. Analiz sonucunda cildin durumu netleştirilir. Böylece kişilerin cilt ihtiyaçları ortaya çıkar ve hangi klinik tedavi programının uygulanacağı, evde yapacağı bakımda nasıl bir ürün kullanması gerektiğine ilişkin olarak daha sağlıklı bir karar verilmesi sağlanır. Önerilen ürünlerin kullanımı esnasında da aralıklı olarak cildi analizi yapılarak kozmetik bakımların faydalanım değerleri ölçülmüş olur.

pornocu