Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Lazer ışınının kıl kökünü tahrip etmesidir. Lazer enerjisi, derinin altındaki kıl köküne ulaşarak, kıl kökündeki renk hücreleri (pigment) tarafından emilir. Yoğunlaşan lazer enerjisi çevre deri ve dokuda hasar bırakmadan kıl kökünü yakar ve hasara uğrayan kılın tekrar çıkmamasını sağlar.

Dövme Silme

Dövme silme tedavisinde, lazer dışındaki diğer yöntemler başarılı olmaz ve genellikle iz bırakırlar. Bu yüzden günümüzde lazerle dövme tedavisi yapılmaktadır. Dövme silme tedavisi işleminde Q-switched lazerler kullanılmaktadır. Q switched lazerler, nanosaniye gibi çok kısa sürede, belirli enerji miktarını verebilen makinelerdir.

Sivilce (Akne) Tedavisi

EPİLA lazer sistemleri ile gençlerde ve erişkinlerde oluşan aktif akne (sivilce)'yi lazerle tedavi ettiğimizi müjdeliyoruz. Lazer endikasyonlarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Yeni araştırmalar lazerin yüzde vücutta ve sırttaki sivilcelerde güvenli ve etkili bir tedavi olduğunu göstermektedir.

Varis (Kılcal Damar) Tedavisi

Milyonlarca insan cildindeki genişlemiş kılcal damarlardan ve genişlemiş ağrılı bacak damarlarından şikayetçidir. Kılcal damarların genişlemesinde temel etkenler arasında genetik faktörler, gebelik, kuru ve incelmiş ciltler, ayakta sıkça durmayı gerektiren bazı meslek grupları ve yaşlılık sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Cilt Gençleştirme

Deri altındaki kollajenin yıpranması ve elastik liflerin tahrip olmasına bağlı olarak, cildin pürüzsüz ve yumuşak yapısı kaybolur. Cildin yapısını ve görünümünü düzeltmek için pek çok yöntem kullanılmaktadır.Cilt kremleri ve serumları ,cilt maskeleri, soyma ve enjeksiyonlu tedaviler ilk akla gelen yöntemlerdir.

Cilt Lekeleri Tedavileri

Lazerle leke tedavisinde prensip melanin ihtiva eden melanozon ve melanositlerin kısmen selektif fototermoliz ile hasara uğratılması ve melanin adacıklarının parçalanarak fagositozunu sağlanması esasına dayanır.
lazer epilasyon bursa, lazer epilasyon bursa kampanya, sivilce izleri tedavisi bursa, bursa lazerle akne tedavisi, lazer varis tedavisi bursa, cilt gençleştirme bursa, bursa leke tedavisi
pornocu