Kellik Tedavisinde Mezoterapi Yöntemi

kellik tedavisinde mezoterapi yöntemi
  Saç mezoterapisi; vitaminleri, minarelleri, oligo elementleri ve dolaşım düzenleyicileri içeren bir karışımın özel iğnelerle saç köklerine enjeksiyonudur. Bu enjeksiyonun sonucunda ilaç direk hedefe yönelir ve kılcal damar uçlarıyla tüm saçlı deriye yayılarak beslenmesini, dolaşımın düzelmesini sağlar.
  Saç mezoterapisi üç etkili bir yöntemdir.

 • 1-Saç Dökülmesinin Engellenmek
 • Saç dökülmesi çeşitli sebeplerle olabilir. Bu erkeklerde ayrı, kadınlarda ayrı nedenlere bağlıdır. Hangi sebeple olursa olsun sonuçta karşılaşacağımız sorun saçta bir beslenme bozukluğu ve dolaşım bozukluğu. Saç mezoterapisi bu dolaşım ve beslenme bozukluğunu direk hedefe odaklı düzelttiği için dökülmeyi çok yüksek oranlarda durdurmaktadır.

 • 2-Saç Kalitesini Arttırmak
 • Saçların daha canlı, daha parlak ve daha kalın bir hale gelmesi için de saç mezoterapisi yöntemi kullanılır. Beslenmesi ve dolaşımı bozulan saç hücrelerinden bazıları ölmeyip, dökülmeyip cansızlaşmaktadır. Cansızlaşan saç hücrelerinin elementi, dolaşımı ve vitamini mezoterapi sayesinde düzenlenerek saçta düzelme, parlaklaşma, canlanma ve kalınlaşma sağlanır.

 • 3-Uyuyan Saç Köklerini Canlandırmak
 • Hangi nedenle olursa olsun dökülen saç tellerinin kökleri deri altında canlı kalabilmektedir. Kök hücrelerin canlanarak saç teline dönüşmesi için gereken vitaminler ve elementler deri altına enjekte edilerek uyuyan saç köklerinin işler duruma geçirilmesi sağlanır.

  ,
pornocu