Epila Bursa Estetik Merkezi

bursa epila klinik

Epila Özel Sağlık ve Güzellik Hiz.LTD. ŞTİ. 1998 yılında Dr. Erol Aksaz, Dr. Ceyhun İrgil, Dr. Güven Atasoy, Dr. Tayanç Öncel, Dr. Feyhan Kaylar, Dr. Şehin Sıtkı,Yasemin Taydaş ve Ayşe Bocan tarafından kurulmuştur.
Zayıflama ünitelerinin planlanması ve sistemin kurulması 2002 yılında Dr. Sinan İbiş tarafından yapılarak,daha sonraki estetik lazer sistemlerinin oluşturulması konusunda bilgi ve deneyiminden destek alınmıştır.
Cilt gençleştirme ve epilasyon cihazlarında soft lazerlerin yanı sıra Nd-Yag,Diod,IPL ve Aleksandrıde dalga boylarını kullanmaktadır.
Epila Lazer Merkezi olarak anılan kliniğimizin ismi 2003 yılında,ekibimize dahil olan Dr.Beyhan Işık tarafından Epila Slimed Club olarak değiştirilerek markalaştırılmıştır.
Estetik uygulamalarda kullanılan karboksiterapi yöntemi 2004 yılında Dr. Pernur Yıldırım tarafından titizlikle uygulanmaya başlanmıştır.
Dr.Ender Saraç yöntemi olarak anılan HCG yağları parçalama metodu Dr.Gülden Gürel tarafından araştırılıp zayıflama üyelerimizin 2005 yılında hizmetine sunulmuştur.
Dr.Zeynep Kırker saç mezoterapisi ve cilt gençleştirmede uyguladığı yöntemlerle kiniğimize olumlu katkılar sağlamıştır.


2004 yılında ekibimize Estetik-Plastik Cerrahi Uzmanımız Dr.Yalçın Bayram dahil olarak,6 yil boyunca mesul müdürümüz olarak görev yapmiştir.
Dyt. Öznur Yildiz 2004 yilinda diyet hastalarimizin, beslenme ve diyet takiplerini yapmak üzere grubumuza katilmiştir.
Cilt Hastalıkları ve Dermatoloji Uzmanı Dr.Selçuk Özdoğan 2004-2009 yılları arasında ERACLİNİC ve EPİLA’nın cildiye uzmanlığını üstlenmiştir.
Bilim adamlarının gençliği korumanın sırrını keşfetmek için uzun yıllardır yaptıkları yoğun araştırmalar sonucu yeni bir yöntem olarak ortaya çıkan Anti-aging, Dr.Ali Fuat Aytekin tarafından kliniğimizde 2005 yılı itibariyle uygulanmaya başlamıştır.
Dr.Ali Donat A.B.D’de çok tercih edilen elle ağrı noktalarını bulma,omurga sağlığı ve duruş bozukluklarını giderme esasına dayanan Kayropraktik uzmanlığı kapsamındaki tedavi uygulamalarına 2009 yılının Ocak ayında başlamıştır.
Doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni en etkili şekilde medikal tedavi,anti-aging,estetik ve preventif amaçlı kullanılan ozon Terapi’yi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı Dr. İlyas Keskin 2009 yılında hizmet portföyümüze ilave etmiştir.
Op. Dr. Muzaffer DURMUŞ Estetik Plastik Cerrahi Uzmani olarak 2010 yili itibariyle bilimsel destegini aldigimiz doktorlarimizdandir.

pornocu